Sielpia - miejscowość letniskowa, położona z dala od miast, w województwie Świętokrzyskim, w gminie Końskie.

Ze względu na swoją okolice jest to idealne miejsce na wczasy dla ludzi w każdym wieku.

Tę malowniczą miejscowość o specyficznym leczniczym mikroklimacie, otaczają lasy sosnowe, które gwarantują wypoczynek w czystym powietrzu, poprawiającym regeneracje dróg oddechowych i układu krążenia. Dla ludzi starszych jest to doskonałe miejsce na polepszenie samopoczucia, a także dla pasjonatów grzybobrania oraz wędkarstwa.

Serdecznie zapraszamy!

60 hektarowy zbiornik wodny - zalew rzeki Czarnej Koneckiej - przyciąga wiele rodzin z dziećmi, które mogą wyszaleć się podczas kąpieli oraz wypocząć na piaszczystej plaży. Codziennie wieczorem, ścisłe „centrum” tej małej miejscowości, zamienia się w miejsce gdzie można potańczyć na dancingach, dyskotekach, a także usiąść w klimatycznych knajpkach i restauracjach.

Wszystko to sprawia, że wczasowicze czują się tutaj, jak w kurorcie nad morzem, dlatego też Sielpia jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w województwie Świętokrzyskim.

Sielpia Wielka to nie tylko cudowna okolica, ale także wiele atrakcji turystycznych, które jeszcze bardziej zachęcają do spędzenia tutaj choćby kilku dni w okresie wakacyjnym !

O wszystkich atrakcjach przeczytacie Państwo więcej TUTAJ